Říjen 2015

Napínavý pátek

30. října 2015 v 20:23 Říjen
Mám dovolenou, hurá!
Budík zvoní v půl osmou, vypínám a jdu mrknout na fb, při němž pomale rozlepuju oči. Ach jo...vstávám, chystám se, chatuju, make-upuju, dávam zlatíčko do tašky a tradá na autobusovou zastávku. Na místě si vyberu keš, navtštívím ségru a valím celá nesvá na veterinu. Předávám, odcházím do obchodu, kupuju si nové boty, volám, koukám, nakupuju v DM, volám, courám se po Tescu a jdu opět k sestře, kde hrajeme s prckama hry a vymalováváme omalovánky.
Po druhé hodině jsem značně nervózní, proč už mi z té veteriny nevolají...stalo se snad něco? nebo to tak má být?... Po třetí hodině volá veterinář, že si pro mou kuličku můžu dojít. Vítáme se, oddělávají ji kanylu, zavážou packu, zaplatím, vyslechnu rady a tradááá v čekárně mi čeká odvoz. Skočím jen pro věci k sestře a jedeme domů autím i se synovcem.
Doma mě čeká nový mobil, takže se starám o kuličku a zároveň testuji foťák v mobu. Celý zbytek dne polehává a je smutná, není svá...večer se konečně po x hodinách vyčůrá a za pár vteřin poblinká. Chuděrka moje. :(
S prckem mezitím dlabeme párky, čoko a pendreky a ona spinká. Vyhledává si místa, na kterých dřív vůbec nespala. Není to ona, bojím se o ní, je to nejlepší, co na tomto podělaným světě mám.

No a taky když čekáte na svýho přítele, co vám nechá vzkaz na fb, že jede kamsi do prdky a příjde mezi 7-8 na fb a on dojde až o půl 9 a napíše, jak si dal 3 pivka a né z jeho vůle. Prostě oni mu je automaticky načepovali a on chudinka je prostě musel vypít a já jako krutá přítelkyně mu to nežeru, jak smutné. Opravdu třešnička na dortu dnešního dne, vrrr. A teď mi bude vypisovat, jak mě hroozně miluje, jak už nebude pít ..nebude dělat to a tamto a jak se na mě zítra těší. Ptž mu uvařím, on si sedne za můj ntb a bude smažit že...kdo by se netěšil na takovou pohodu. ;)

Podělaný pátek! Milujte se...ale nemnožte se!

Úvodní..proč?

29. října 2015 v 19:21 Říjen
Proč jsem si založila blog a zrovna ve stylu deníčku? Protože se potřebuju někde vypsat, vypovídat...aniž bych kohokoli otravovala a zároveň nepohoršovala svou sobeckostí.
Nevím, jestli budu vkládat články každý den, obden či jednou týdně. Prostě jak to časově výjde a jestli budu mít dostatek prostoru, aby mě při tom nikdo nezastihl. Tak či tak, neumim nijak zábavně či poutavě psát.... a tím pádem sem nebude chodit příliš čmuchalů a já si budu psát jenom to, co mám v hlavě s klídkem na duši.

Dnešek byl velice nudný den. Ráno, jako obvykne vstávání v 4:30 a chystání se do práce. Proběhla obvyklá směna s tím, že jsem si musela jít do kanclu pro zápočťák a odevzdat nářadí. Po směně jsem zbalila saky paky a šla domů za svou fenečkou, kterou zítra čeká den D.
Doma jsem uklidila binec po mé aktivní kouli, ohřála si oběd od včera, zapla ntb, vymazala fotky z foťáku a šla jej půjčit kamarádce. Její sestra pojede do Anglie a od nikoho jiného foťák nesehnala. Já kačka blbá jí ho půjčila...budu se modlit, aby mi došel v pořádku, ptž 5 litrů a je 5 litrů...
Po krátkém vyvenčení jdeme se špuntem k babči, čekáme na tetu a poté vypichujeme do písku živými větvičkami dekoraci na hrob.....když budou ty dušičky. ;)
Doma zkouknu nejrůznější videa na YT, dám si sprchu, kouknu na svůj zadek a zjistím, že moje řitní trhlina je čím dál tím větší. Zděsím se ...už nevím co s tím mám dělat, ale k dr. rozhodě nepůjdu. Nemám odvahu hledět na toho přechytralého dědulu s jeho arogantní sestrou, ještě by to věděla celá tato díra.
No a pak jsem se rozhodla založit blog a vypsat se z těch sraček. :D
Tož adios a pěkné sny děcka!