Napínavý pátek

30. října 2015 v 20:23 |  Říjen
Mám dovolenou, hurá!
Budík zvoní v půl osmou, vypínám a jdu mrknout na fb, při němž pomale rozlepuju oči. Ach jo...vstávám, chystám se, chatuju, make-upuju, dávam zlatíčko do tašky a tradá na autobusovou zastávku. Na místě si vyberu keš, navtštívím ségru a valím celá nesvá na veterinu. Předávám, odcházím do obchodu, kupuju si nové boty, volám, koukám, nakupuju v DM, volám, courám se po Tescu a jdu opět k sestře, kde hrajeme s prckama hry a vymalováváme omalovánky.
Po druhé hodině jsem značně nervózní, proč už mi z té veteriny nevolají...stalo se snad něco? nebo to tak má být?... Po třetí hodině volá veterinář, že si pro mou kuličku můžu dojít. Vítáme se, oddělávají ji kanylu, zavážou packu, zaplatím, vyslechnu rady a tradááá v čekárně mi čeká odvoz. Skočím jen pro věci k sestře a jedeme domů autím i se synovcem.
Doma mě čeká nový mobil, takže se starám o kuličku a zároveň testuji foťák v mobu. Celý zbytek dne polehává a je smutná, není svá...večer se konečně po x hodinách vyčůrá a za pár vteřin poblinká. Chuděrka moje. :(
S prckem mezitím dlabeme párky, čoko a pendreky a ona spinká. Vyhledává si místa, na kterých dřív vůbec nespala. Není to ona, bojím se o ní, je to nejlepší, co na tomto podělaným světě mám.

No a taky když čekáte na svýho přítele, co vám nechá vzkaz na fb, že jede kamsi do prdky a příjde mezi 7-8 na fb a on dojde až o půl 9 a napíše, jak si dal 3 pivka a né z jeho vůle. Prostě oni mu je automaticky načepovali a on chudinka je prostě musel vypít a já jako krutá přítelkyně mu to nežeru, jak smutné. Opravdu třešnička na dortu dnešního dne, vrrr. A teď mi bude vypisovat, jak mě hroozně miluje, jak už nebude pít ..nebude dělat to a tamto a jak se na mě zítra těší. Ptž mu uvařím, on si sedne za můj ntb a bude smažit že...kdo by se netěšil na takovou pohodu. ;)

Podělaný pátek! Milujte se...ale nemnožte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama