Úvodní..proč?

29. října 2015 v 19:21 |  Říjen
Proč jsem si založila blog a zrovna ve stylu deníčku? Protože se potřebuju někde vypsat, vypovídat...aniž bych kohokoli otravovala a zároveň nepohoršovala svou sobeckostí.
Nevím, jestli budu vkládat články každý den, obden či jednou týdně. Prostě jak to časově výjde a jestli budu mít dostatek prostoru, aby mě při tom nikdo nezastihl. Tak či tak, neumim nijak zábavně či poutavě psát.... a tím pádem sem nebude chodit příliš čmuchalů a já si budu psát jenom to, co mám v hlavě s klídkem na duši.

Dnešek byl velice nudný den. Ráno, jako obvykne vstávání v 4:30 a chystání se do práce. Proběhla obvyklá směna s tím, že jsem si musela jít do kanclu pro zápočťák a odevzdat nářadí. Po směně jsem zbalila saky paky a šla domů za svou fenečkou, kterou zítra čeká den D.
Doma jsem uklidila binec po mé aktivní kouli, ohřála si oběd od včera, zapla ntb, vymazala fotky z foťáku a šla jej půjčit kamarádce. Její sestra pojede do Anglie a od nikoho jiného foťák nesehnala. Já kačka blbá jí ho půjčila...budu se modlit, aby mi došel v pořádku, ptž 5 litrů a je 5 litrů...
Po krátkém vyvenčení jdeme se špuntem k babči, čekáme na tetu a poté vypichujeme do písku živými větvičkami dekoraci na hrob.....když budou ty dušičky. ;)
Doma zkouknu nejrůznější videa na YT, dám si sprchu, kouknu na svůj zadek a zjistím, že moje řitní trhlina je čím dál tím větší. Zděsím se ...už nevím co s tím mám dělat, ale k dr. rozhodě nepůjdu. Nemám odvahu hledět na toho přechytralého dědulu s jeho arogantní sestrou, ještě by to věděla celá tato díra.
No a pak jsem se rozhodla založit blog a vypsat se z těch sraček. :D
Tož adios a pěkné sny děcka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mackie Mackie | Web | 29. října 2015 v 19:30 | Reagovat

Nedivím se, že jsi si založila blog na tohle téma. Každý se potřebuje vypovídat a blog je na to nejlepší místo. Neodporuje a neotravuje tě s vlastními problémy, které pokládá za mnohem závažnější přestože jsou to jen maličkosti.
Přeji, aby jsi s blogem měla úspěch a dobře ti posloužil :)

2 snizkova-koule snizkova-koule | 30. října 2015 v 20:06 | Reagovat

[1]: Děkuji :) Já nepotřebuji žádný úspěch, je to spíš jen tak pro mě...né veřejnost. Radši bych si psala deník doma, jenomže by jej mohl leckdo najít a to nechci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama