ach jo :/ :)

20. listopadu 2015 v 17:12 |  Listopad
V úterý večer mi umřelo moje šestileté morče. Čekala jsem to už delší dobu, ale poslední týden to s ní šlo úplně zkopce. Nepila, nejedla a skoro se nehýbala, jen sem a tam se poposunula. Zkoušela jsem jí dokrmovat stříkačkou, ale už to nemělo cenu. Smrtka si vybrala svoji oběť. Ještě ten večer byla pochována, teď už je jí dobře....

Ve středu mě čekala opět návštěva pošty a poslání balíčku. No nevystoupím z autobusu a naproti fotr! To je vždy horší než noční můra! Na frontě čekání aspoň 10minut, ale já sama tam stála pěkně dlouho, než to milá pošťačka vše polepila a zařídila. Takže při odchodu mě čekaly nemilé pohledy, stojící dost dlouhou frontu. To u zdejší pošty opravdu miluju.

Čtvrtek byl válecí den, plus samozřejmě procházka s kuličkou. :) Venku to vypadalo, jako kdyby se měl blížit konec světa. Z jedné části sluníčko a z té druhé temně modré, malé mraky pospojované do sebe. No a ten vítr, brrr!

Dneska to v práci vůbec neutíkalo a ještě navíc pršelo! Takže po příchodu dom a zjištění, že tu nikdo není se kulička proháněla sem a tam, kňučela, jak chce jít na balkon, protože, když prší, tak se zrovna na procházky moc nechodí. Takže varianta dvě - babička. :D Má velkej byt, takže se tam luxusně vyběhá a vyblbne s plyšákama po nás. No a navíc si my dvě po dvouch týdnech máme už co říct. Babča se pomale chystá na pečení cukroví....má prý potom tolik doktorů. Ano, tři během měsíce...tak aby jí to pečení někam neuteklo, když bude pořád spouzet po těch mudrcích. :D

No a co jinak během deštivého dne? Snaha o vyfocení nějaké pěkné fotky (no a ono stejně prd), projíždění videí od virálů, kouknutí na fb, instagram, hraní s kuličkou a četba? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama