Konec!

16. listopadu 2015 v 20:54 |  Listopad
Dnešní den....začal hrozně! Vzbudila jsem se před budíkem, moje kulička zvracela a já se cejtila jako právě vykopaná mrtvola. Na founu mě čekala velice milá smska ve stylu, já jsem si všech svých chyb vědom, ale jsem dokonalý, ty jsi falešná i s celou svoji rodinou a bla bla... no a když jsem mu odepsala, že jeho IQ je tak nízký, že stále nic nechápe, rozhorčilo ho to natolik, že vlastně nakonec lituje, že se mnou těch pár měsíců byl. :D Sakra, tak proč prosí celej tejden o další šanci? Může mi to někdy vysvětlit? :D :D

Natolik mě ty sms vzaly a vydeptaly, že jsem se rozbulela v práci...no jen ať si ty krávy tam drbou, jsou mi u prdele. Prostě to tak nějak samo šlo ven a já to nijak nemohla ovládnout. Brečím kvůli tomu, co vlastně není pravda... vím, že ne, znám sebe samou líp než ostatní. Ano, a to, že jsem sobec slýchávám už hooodně let. :)

Dá se to vůbec nahlásit, takový obtěžování smskama? Beztak by s tím cajti nic nedělali, ..ptž je to vlastně totální píčovina. Jenomže já jsem z toho tak vysátá energií, tak vydeptaná, ale to ten psychouš chce, že? No tak gratuluju, dovršil jsi své dílo, doufám, že máš radost a utápíš se někde ve sračkách ty hajzle!

Teď nechcu, předtím jsem nechtěla žádnýho magora a já na něj narazím...no tak díky za zkušenost, teď si dám oraz hooodně dlouhej. Jestli teda vůbec někdy začnu někomu zase věřit, že. ;)
Nevím, k čemu jsou vztahy. No dobře, některým prospívaj, jsou happy. Přeju jim to. Ale sama chci být sama klidně navždy. Mně sex nechybí, možná občas pomazlení, ikdyž na to mám mou úžasnou kuličku <3. A podpora? Tu mi ještě nikdo z těch ex nějak nenabídl. Jsem vlk samotář a tím taky zůstanu. ,,Pořád jen to svoje, víš. ;)"

Bohatě mi stačí rodina! Mamka, teta...ty nejvíc, pak samozřejmě babča, ikdyž je poslední roky čím dál protivnější, brácha no...dospívej, dospívej chlape a sestra s prckama, to je docela škoda slov, faleš po tatínkovi....ale tak. :D No a málem bych zapomněla na moji nejúžasnější kamarádku, které říkám totálně všechno. Děkuji ženo, že ty tu pro mě vždy jsi, ikdyž nás dělí dálka, vždycky tam bude to naše forever! :) :*
A samozřejmě moje kulička, pro ni tu vlastně žiju. To ona mě dostala z té černé propasti, kdy jsem měla neustále chuť jít někam skočit, protože mě nic nenaplňovalo. Teď je náplň mých dnů ona. Je moje největší radost v životě, moje láska, štěstí..největší sen,moje všecko! Je jako moje děcko. :D :) Miluju ji, je prostě dokonalá.

Stačí mít malinký kruh přátel ...potom nikdy nejste sami. Člověk v dnešní době prostě nikdy neví, kdy padne hubou na zem a je jen na něm, kdy se z ní odlepí. Někdy stačí malá pomoc a je zase na nohou. Proto si važme těch, co to s námi myslí dobře!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama