Nástup do staro-nové práce

2. listopadu 2015 v 18:37 |  Listopad
Ráno klasika vstávání v 4:30 s novým budíkem...hrozná to znělka, už bych si do toho founu měla nahrát nějaký hity.
V práci pohodička, práce samostatná, trochu poklábosení se zdejšíma drbnama, podepsání smlouvy a juhů za matkou do práce pro mazlíka. Jdeme nakupovat, potkám kamaráda, který začal dělat hlídače, hodíme řeč a u pokladny zase naše vzácná kráva-sousedka.
Doma mě čeká milion slohů od přítele, ach jo...já prostě nejsem na ty sladký kecy a říkala jsem mu to, ale on s nima prostě nepřestane, asi si myslí, že mě obměkčí nebo tak něco, ale se mnou to bohužel-bohudík nic nedělá. Prý že sliby jsou víc než činy? Co to sakra? To jako fakt? Ehm, no když myslíš hochu.....! Já bych řekla, že je to trochu jinak. :D
Odpoledne jsme si vyšli na procházku, naproti bráchovi a šli posedět a po dlouhé době pokecat k nám. Od té doby, co máme každej někoho se nějak moc nevýdáme. Nějak za ty dva měsíce dospěl, co se týče vyjadřování, takže to proběhlo v klídku. Cpali jsme se čokoládama a já vyzvídala něco o Sebovi, jaký byl, když chodil se svojí ex. No a prý to samé, tutu nunu, zpíval jí ve třídě a cosi kdesi a najednou je to ta největší kráva, co po něm chtěla, aby vydělával peníze a potom je do ní cpal. Nemohl chodit nikam s kámošema, ale ona si s kamarádkama vycházla dost často, on ji vařil a ona prostě nedělala nic, ještě navíc ho nehorázně zkazila v sexu, to proto ho musí mít pořád. Ona ho zkazila, chtěla to pořád!

Tak nějak mám pocit, že moje srdce je proti všem klukům uzavřený a nedostupný. Odpouštím, ale nezapomínám...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luna-dark luna-dark | Web | 2. listopadu 2015 v 18:44 | Reagovat

to s těma slohovkama je sladký :D

2 snizkova-koule snizkova-koule | 2. listopadu 2015 v 19:38 | Reagovat

[1]: Jenže je to obyčejný stíhání...to je ten problém. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama