On je psychopat!

3. listopadu 2015 v 16:14 |  Listopad
Můj milý mi právě napsal, že kdyby měl doma kolt, tak se picne...a potom nééé, že né, jenom kdyby byl s někým několik let a pak se něco stalo. Prostě psycho! Tak mu píšu, na jeho ..potřebujeme se oba uklidnit...že já jsem v klidu, ale ať mi nepíše a nevolá. Souhlasil, napíšem si v pátek co a jak. Neuběhla ani minuta a už se linuly otázky, jestli náhodou někoho nemám, že se chovám tak a tak ....no, a když jsem si dovolila z fb zmiznout, tak mi musel volat.

Zvedat mu to nebudu, už jsem mu to psala před několika minutama, kdy mi volal xkrát za sebou. Fakt todle jsem ještě nezažila. Je asi jedinej na světě, kterej nepochopí, že někdy je lepší ticho na vyčištění vzduchu kolem nás, když už slova jsou zbytečná a poměrně trapná.

V práci jsme byli s kolegyněmi na obědě, těstoviny se špenátem a kousky kuřecího masíčka, no mňamí! A ještě se u toho skvěle pobavím, protože se ty pětatřicítky chovaj na 13! :)
No a po práci za mojí mazlinkou :* a sní procházkou do města. Snaha o podzimní fotky jaksi neprošla, protože moje kulička jen tak nepostojí a ještě, aby se koukala do objektivu, no to tak! :( :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama