Opadavý víkend

14. listopadu 2015 v 20:35 |  Listopad
Co psát? Mám se fajn, když jsem sama. Na fb se dá kdokoli zablokovat, na mobilu je to už horší....ale neodpovídám na ty trapný sms, kde si ex vylívá srdíčko. :/ :D Dneska mi napsal dokonce 2, pořád píše, ...jestli mu odpustím. Přitom jsem mu asi 2x řekla, že jo...ale dutá hlava to zřejmě nepobere. Jak už jsem psala, odpustit můžete cokoli, ale zapomenout? Nikdy! A s takovým člověkem je každý slovo zbytečný. A taky tam stálo, že mi už dá pokoj, no tak doufejme, že už... :)

Založila jsem si instagram. Našla jsem tam jeho sestru. Sakra, to je ale mužatka. Ikdyž, pořád lepší...než být vyžraná jako prase.(asi začnu taky hubnout a chodit do posilky) :D

Moje kulička je ostříhaná ..nejvíc, co kdy byla. Holt dredy musely pryč. Ale sluší jí to, už aby došla ta kombiinéza, aby jí tolik nemrzla ta prdélka malá. :)

Asi po roce se zbláznily moje kulinářské myšlenky a já pekla buchtu s tím, že je jí moc, jak ju budu rozdávat, ale nakonec půlka padla do mýho žaludku. :D No holt musim nabrat zásoby tuku na zimu. :)

Mám tu přes víkend synovce. Takže jsme vařili obídek, byli na procházce, trénovali povely, koukali na telku, fotili, učili se, donesli oběd babičce a tak nějak se proflákali až do večera. :) No a teď tu mladej sleduje nějakej filmek na cinemě a já si pěkně surfuju a píšu s kámoškama... :)
Dáváme dohromady zážitky z propařené noci :D Málem bych se zapomněla pochlubit, že jak jsem šla tancovat na plac, tak tam byl takový výstupek..no prostě schod a já myslela, že mi dal někdo nožičku, když jsem se klátila k zemi...takový to , sakra teď mě každej viděl. Rudá až na prdeli, ale tak dobrýýýý! :D :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama