Ten pocit...

15. listopadu 2015 v 15:27 |  Listopad
Ten pocit, když čekám na krámy a ony příjdou a zkazí mi náladu totálně na všechno. Moje plány o hubnutí jsou fuč, cpu se sladkým o stošest a je mi to buřt.
Venku od rána chčije, tož jsem si četla, hrála s fenkou, uvařila, dělala úkoly se synovcem, promazávala fotky na disku, a tak nějak se proválela až do teď. Jenomže, nevím co dál? Nesnáším ty dny, kdy mám krámy a venku je hnusně. Opravdu nejhorší kombinace.

Včera sms od ex, že už mě nechá bejt a teď mi od něj příjde další sms z netu, ve které stojí.... :
Ahoj **** ještě jsem chtěl napsat to, že mě mrzí, jak mě odhodias jak kus odpadu. Kdybys mně dala šanci, už bych to nikdy neposral ňákou blbostí a vářil bych si ji.

No a jenomt o sem píšu, dorazí druhá:
Nikdy mě nebolel rozchod, jak teď. Chtěl bych tě zpět. Myslím na tebe furt a utápím to v drinkách, ale aspoň to nebolí tolik. Mám tě rád, chybíš mně.

Jak moc těžký je pochopit, že už ho nemiluju? Že jsem mu ,,odpustila", ale nechci s ním mít nic společnýho, protože jeho chování se ze dne na den změnit nedá a jeho sliby, které nesplňoval už nikdy splněny nebudou.
On se ke mě choval, jako kdybych byla jeho majetek, a potom, jak jsem řekla, že je konec. To bylo opravdu jemné zacházení! Začíná mě to už pěkně srát, deptá mě, totálně ze mě vysává můj rozum, moji trpělivost. Né nebudu odpovídat, nemá to cenu, bylo by to pořád dokola a on by byl ten s pravdou.

Najednou má na drinky? Vždyť mi říkal, jak dal poslední peníze do ,,obědu" :D Haha, já se už můžu jenom smát.

Další sms? ..
Dával jsem ti celé srdce, měla jsi mě to říct na začátku. Tohle zklamání mě fakt bolé a ji ta fena mě chybí. Seb a krásnou neděli ti přeji..

Oooo, děkuji za krásnou neděli. Ale víš, ona by byla mnohem krásnější, kdybys mi dal už sakra pokoj ty magore!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama