Vytahování stehů

10. listopadu 2015 v 12:10 |  Listopad
Celková kastrace mého miláčka dopadla fajnově. Deset dní jsem musela hlídat, aby si ránu fenečka nijak neolizovala a nevykousala stehy. Moc velký problém to nebyl, měla to přelepené a na sobě přetáhlou síťku, která jí neskutečně zadredovala srst! Když si ránu chtěla lízat a né a né přestat, dostala ochraný límec a byl klid. :)
Včera jsme čekali na veterině kvůli 3 minutám, kdy kuličce vytáhly stehy, nekonečnou hodinu! Všechno je prý ok a může se vrátit do normálního režimu, ..no to už se vrátila, když mi tudle zdrhla a běhala si jako blázen. :D

Dneska mě čekala cesta na poštu, samozřejmě s tou mojí prdelínou. :) Venku vedro jak....na poště vedro jak v sauně, samý čekání...to mě jednou zabije.
Poslala jsem balík s oblečením /na spaní/ svýmu ex a vyzvedla si balíček - novou kombinézu na zimu pro mazla. Bohužel, na e bay zřejmě prodávaj něco jinýho, než píšou...protože jinak nevím, jak se mohlo stát, že je ta kombinéza o 10cm kratší...ach jo. Zase to budu muset zkoušet prodat. Je opravdu krásná, ale není nám no. :(

To mě vždycky dokáže totálně nasrat, na něco čekám a těším se...a pak je mi to k ničemu.

Můj ex mi neustále vypisuje, jak pochopil všechny chyby, kterých se při našem vztahu dopustil a jak ho to strašně mrzí a doufám, že mu dám ještě druhou šanci. Sorry kámo, ale já druhou šanci psychoušovi dávat nebudu ...mám se teď fajne. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama