Prosinec 2015

Kopanec, perníčky, cvičení?

13. prosince 2015 v 10:34 Prosinec
V průběhu týdne při otevření lednice mě napadlo, co takhle ji umýt?! No, jenže to bych se před akcí nesměla kopnout o postel do nohy. Bolest jako....no nemusím vysvětlovat. Kamarádka mi napsala, ať si to leduju. Takže mi byla zmražená kukuřice i jinak užitečná, než k jídlu. Trochu to večer bolelo, ale nic co by se nedalo zvládnout a další dny už v pohodě. Takže si říkám, dobrý, není to zlomený, naštíplý apod. Jenomže, když teď někdy jakoby blbě šlápnu, tak cítím, jako kdyby se malíšek a ten prst vedle něj nějak pohly, ale nebolí to nic, jen cítím zvláštní pohyb, cuknutí či co. Na netu toho moc nepíšou, jenom, že má být člověk v klidu, ale to jaksi nejde, když mi vlastně nic není. Počkám na další dny, snad to bude bez následků.

Mám napečíno! Perníčky se povedly, vypadají docela normálně a trochu jsem se je snažila nazdobit. Není to nic extra, ale co by kdo chtěl po takovém talentu, jako jsem já. Heh. Potom mám ještě 4druhy cukroví a nepečené kuličky, k tomu bych ráda udělala ještě rafaela a tím to asi zakončím. Já osobně cukroví moc v lásce nemám, to si koupím radši nějaký snickers, milu, müsli apod. Moje pečení je prostě s láskou a zábavou, pro vypnění volného času, nic víc a nic míň. :)

V polovině pracovního týdne jsme si udělali s kamarádkou výlet do velkoměsta, abychom nakoupili poslední kousky vánočních dárků. Super chlupaté ponožky, vyplněné plyšem - těm žádná z nás neodolala, ručníky, peněženky, dózy na cukroví, papučky na doma, lak na nehty, pizza, snickers, nová simka.

To mi připomnělo! Včera si vyměním simku, dám ji do starého telefonu a do nového dám novou. Starou si ponechám jenom do té doby, dokud si číslo všude nezměním a poté tradá do odpadu! Ale co se nestane ve 12 v noci, kdy už skoro spím? Příjde na starou sim sms od toho zasr***** psychouše. Lehnu se, vypínám a nemůžu usnout. On by prostě nikdy nepřestal. Je to jako ta písničky od Raega - Psychopa. :D

Málem bych zapomněla, začala jsem malinko cvičit a navšívila jednou fitko a chtěla bych s tím pokračovat. Všichni v práci kolem mě hubnou, tak proč si maličko nezpevnit ten svůj rosol, hehe. :)

Kamion, pečení

6. prosince 2015 v 18:11 Prosinec
I do našeho malého městečka přes týden zavítal Coca-cola kamion. Byl z toho velkej rozruch a zúčastnil se hojný počet lidí. Málo koho jsem znala alespoň od vidění, většina zřejmě dojela z okolních měst a vesnic. Přijíždějící kamion jakoby táhly vánoční skřítci s doprovodem troubení a po zaparkování se následně otevřel prostor návěsu, ve kterém to vypadalo jako útulný obývák Santy. Ten seděl v křesílku a nechal na sobě sedět děti, aby mu pošeptaly svoje vánoční přání.
Myslím, že fajnová akce. Vyfotila jsem si kamion jako další stovky lidí - na památku a jako důkaz, že tam moje já bylo. :D

Dnes je tu druhý advent. Vánoce se blíží rychlostí mojí kuličky a já skoro nemám nic napečený. Né, že by mě to trápilo, ale chtěla jsem letos něco málo mít. Za chvilku se vrhnu na perníčky, tak snad dobře dopadnou a nebudou to jenom nějaký zrůdy s vůní perníku.

Venku neustále poprchává, je sichravo a celkově - hnusně. Kdyby radši napadl ten sníh, myslím, že by to skoro nikomu neublížilo. Až teda na dopravu, že. Odpolední návštěva babičky měla znamenat, aby se fenečka vyběhala, když je venku škaredě, ale nějak ju to nechytlo a radši hryzala kostičku od tetičky.

Večer se těším na koukání na SuperStar. Nevím, jesli budu koukat do konce, ale na chvíli se podívám, jak to našim zpěvákům křehotá. Fandím Štěpánovi a Emě. Jsou prostě nej, i jako lidé. Mají plno energie, vypadají šťastně a spokojeně. A hlavně u nich nejde vidět žádná přetvářka nebo souboj o výhru.