Kamion, pečení

6. prosince 2015 v 18:11 |  Prosinec
I do našeho malého městečka přes týden zavítal Coca-cola kamion. Byl z toho velkej rozruch a zúčastnil se hojný počet lidí. Málo koho jsem znala alespoň od vidění, většina zřejmě dojela z okolních měst a vesnic. Přijíždějící kamion jakoby táhly vánoční skřítci s doprovodem troubení a po zaparkování se následně otevřel prostor návěsu, ve kterém to vypadalo jako útulný obývák Santy. Ten seděl v křesílku a nechal na sobě sedět děti, aby mu pošeptaly svoje vánoční přání.
Myslím, že fajnová akce. Vyfotila jsem si kamion jako další stovky lidí - na památku a jako důkaz, že tam moje já bylo. :D

Dnes je tu druhý advent. Vánoce se blíží rychlostí mojí kuličky a já skoro nemám nic napečený. Né, že by mě to trápilo, ale chtěla jsem letos něco málo mít. Za chvilku se vrhnu na perníčky, tak snad dobře dopadnou a nebudou to jenom nějaký zrůdy s vůní perníku.

Venku neustále poprchává, je sichravo a celkově - hnusně. Kdyby radši napadl ten sníh, myslím, že by to skoro nikomu neublížilo. Až teda na dopravu, že. Odpolední návštěva babičky měla znamenat, aby se fenečka vyběhala, když je venku škaredě, ale nějak ju to nechytlo a radši hryzala kostičku od tetičky.

Večer se těším na koukání na SuperStar. Nevím, jesli budu koukat do konce, ale na chvíli se podívám, jak to našim zpěvákům křehotá. Fandím Štěpánovi a Emě. Jsou prostě nej, i jako lidé. Mají plno energie, vypadají šťastně a spokojeně. A hlavně u nich nejde vidět žádná přetvářka nebo souboj o výhru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ev. Ev. | Web | 8. prosince 2015 v 0:20 | Reagovat

Můj brácha se byl na kamion podívat minulý rok a říkal, že by se ty lidi klidně nechali i přejet :D

2 snizkova-koule snizkova-koule | 12. prosince 2015 v 22:44 | Reagovat

[1]: Tak to můžu potvrdit! :D Ještěže jel tak pomale. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama