Kopanec, perníčky, cvičení?

13. prosince 2015 v 10:34 |  Prosinec
V průběhu týdne při otevření lednice mě napadlo, co takhle ji umýt?! No, jenže to bych se před akcí nesměla kopnout o postel do nohy. Bolest jako....no nemusím vysvětlovat. Kamarádka mi napsala, ať si to leduju. Takže mi byla zmražená kukuřice i jinak užitečná, než k jídlu. Trochu to večer bolelo, ale nic co by se nedalo zvládnout a další dny už v pohodě. Takže si říkám, dobrý, není to zlomený, naštíplý apod. Jenomže, když teď někdy jakoby blbě šlápnu, tak cítím, jako kdyby se malíšek a ten prst vedle něj nějak pohly, ale nebolí to nic, jen cítím zvláštní pohyb, cuknutí či co. Na netu toho moc nepíšou, jenom, že má být člověk v klidu, ale to jaksi nejde, když mi vlastně nic není. Počkám na další dny, snad to bude bez následků.

Mám napečíno! Perníčky se povedly, vypadají docela normálně a trochu jsem se je snažila nazdobit. Není to nic extra, ale co by kdo chtěl po takovém talentu, jako jsem já. Heh. Potom mám ještě 4druhy cukroví a nepečené kuličky, k tomu bych ráda udělala ještě rafaela a tím to asi zakončím. Já osobně cukroví moc v lásce nemám, to si koupím radši nějaký snickers, milu, müsli apod. Moje pečení je prostě s láskou a zábavou, pro vypnění volného času, nic víc a nic míň. :)

V polovině pracovního týdne jsme si udělali s kamarádkou výlet do velkoměsta, abychom nakoupili poslední kousky vánočních dárků. Super chlupaté ponožky, vyplněné plyšem - těm žádná z nás neodolala, ručníky, peněženky, dózy na cukroví, papučky na doma, lak na nehty, pizza, snickers, nová simka.

To mi připomnělo! Včera si vyměním simku, dám ji do starého telefonu a do nového dám novou. Starou si ponechám jenom do té doby, dokud si číslo všude nezměním a poté tradá do odpadu! Ale co se nestane ve 12 v noci, kdy už skoro spím? Příjde na starou sim sms od toho zasr***** psychouše. Lehnu se, vypínám a nemůžu usnout. On by prostě nikdy nepřestal. Je to jako ta písničky od Raega - Psychopa. :D

Málem bych zapomněla, začala jsem malinko cvičit a navšívila jednou fitko a chtěla bych s tím pokračovat. Všichni v práci kolem mě hubnou, tak proč si maličko nezpevnit ten svůj rosol, hehe. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama