Leden 2016

Smrt

17. ledna 2016 v 20:51 Leden
Nevím proč, ale letošní leden mi příjde až moc tragickej. Co vám sakra lidi hrabe? Jenom zapnu seznam nebo telku, už na mě vyskakuje info, že někdo spáchal sebevraždu nebo umřel. To či to, obojí je smrt. Ať už chtěná nebo ...nechtěná.
Ale ten kdo ji chce, ať se laskavě zamyslí, jestli je to potřeba, jestli opravdu život nemá dál smysl. Každý byl určitě v situaci nebo měl období, kdy si řekl, že žít nemá cenu, že už to prostě nedává a vlastně ho nečeká ani nic na co by se mohl těšit apod. Ale nakonec se probral a šel dál. Ikdyž věřím, že pro někoho je smrt vysvobozením. Né každý má kamarády, rodinu, podporu, štěstí, lásku... někdy žít je jako za trest. Život prostě není dokonalej a nikdy nebude. Čekají nás překážky tam, kde je nejmíň čekáme, ale stejně. Ať už je to maličkost, co nás drží na světě, nutí nás jít dál a usmívat se.

Někdy nám život nepřinese to co chceme, naše sny holt nečekají za rohem baráku, ze kterého výjdeme ven....
Holt když něco chceme, musíme si být jisti a jít si za tím! Snít a nic proto nedělat, je jaksi k ničemu a vede akorát ke zklamání.

Takže lidi, vzpamatujte se. Ať už žijete pro něco nebo jen pro sebe, žijete a vždycky je člověk, který vás má rád nebo se o vás zajímá. Každý má svoje anděly poblíž, aniž by si to uvědomoval. Aneb....nikdy nejsi sám!

Happy New Year!

3. ledna 2016 v 18:31 Leden
Dva tejdny volna za mnou a zítřejším dnem to opět začne. Makat, makat a ještě jednou, makat!

Vánoce se vydařily, dárečků bylo božehnaně(hehe, fakt věřím v Boha), rodinná pohoda se též vydařila, takže super.
Na Silvestra začal den hnusně, venku chladno, ale tak venčení být stejně muselo. Potom se však moje fenečka začala chovat divně. Třepala se, občas kňukla a lezla na místečka, kam jindy ani nepáchne. Nevěděla jsem, co jí je ani jak bych jí mohla pomoct. Potom mi došlo, že se stejně chovala i po kastraci. No ze začátku mě chytla hystrerie a začly mě týct slzy po tváři, ale nakonec kulička něco málo snědla a spala. Prostě nebyla ve své kůži, tak jako my lidé občas.

Ohňostroj byl krásný, sice jen z okna, ale lidi letos na naše ovzduší opravdu nedbali. Jak skončilo bouchání a popřání s nejbližšími všeho nejlepšího do nového roku, zachumlali jsme se do postele a ...spali.

Můj den na nový rok se zdal být velice flákací, ale i přesto trochu v pohybu a alespoň ho oživila návštěva babičky, která jako vždy měla plno keců. Znáte to? Babičky. Dřív to tak ale u nás nebylo. Chodívala jsem za ní celkem ráda, ikdyž měla svoje mouchy, teď-čím je starší, tím je to s ní horší. Na každýho umí jen nadávat, poučuje a nejradši by mi vnutila všechno jídlo z lednice. Nejlepší je, když mlčí a má puštěný šlágr... :D

Dokonce mě překvapila televize...vysílala koukatelný filmy! Díky telko! :D

No a můžu říct, že 14 dní volna v zimě je prostě moc. Stačil by týden na odpočinek, ten druhý už se celkem táhl a rozhodně jsem ho nevyužila tak, jak bych využila třeba na jaře. Zima není moje radostné období. Chci jaro a podzim...!! ..nebo pořádnou zimu s namzlými stromy, kdy se větve ohýbají pod tíhou sněhu a ledu. Dalo by se fotit.. :D