Smrt

17. ledna 2016 v 20:51 |  Leden
Nevím proč, ale letošní leden mi příjde až moc tragickej. Co vám sakra lidi hrabe? Jenom zapnu seznam nebo telku, už na mě vyskakuje info, že někdo spáchal sebevraždu nebo umřel. To či to, obojí je smrt. Ať už chtěná nebo ...nechtěná.
Ale ten kdo ji chce, ať se laskavě zamyslí, jestli je to potřeba, jestli opravdu život nemá dál smysl. Každý byl určitě v situaci nebo měl období, kdy si řekl, že žít nemá cenu, že už to prostě nedává a vlastně ho nečeká ani nic na co by se mohl těšit apod. Ale nakonec se probral a šel dál. Ikdyž věřím, že pro někoho je smrt vysvobozením. Né každý má kamarády, rodinu, podporu, štěstí, lásku... někdy žít je jako za trest. Život prostě není dokonalej a nikdy nebude. Čekají nás překážky tam, kde je nejmíň čekáme, ale stejně. Ať už je to maličkost, co nás drží na světě, nutí nás jít dál a usmívat se.

Někdy nám život nepřinese to co chceme, naše sny holt nečekají za rohem baráku, ze kterého výjdeme ven....
Holt když něco chceme, musíme si být jisti a jít si za tím! Snít a nic proto nedělat, je jaksi k ničemu a vede akorát ke zklamání.

Takže lidi, vzpamatujte se. Ať už žijete pro něco nebo jen pro sebe, žijete a vždycky je člověk, který vás má rád nebo se o vás zajímá. Každý má svoje anděly poblíž, aniž by si to uvědomoval. Aneb....nikdy nejsi sám!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama